שרותי רכש 2018-04-15T10:15:46+00:00

שרותי רכש

עד לפני כמה שנים, ייצור מחוץ לגבולות המדינה היה שמור לתאגידים בין לאומיים גדולים, כיום המצב שונה לחלוטין. יכולות ייצור גבוהות ואיכותיות ועלויות יצור נמוכות הם רק חלק מן היתרונות של יצור מוצרים בטורקיה.
בכדי לממש את היתרונות הללו ולהרוויח מהם יש להסתמך על רשת קשרים והבנה של המדינה בה יש לך עניין לייצר. דבר זה מהווה מחסום לעסקים בינוניים וקטנים רבים שאינם מסוגלים להחזיק מחלקות שלמות אשר יבנו ויתפעלו את ערוץ התקשורת תוך שהן מגשרות על הפערים החברתיים והתרבותיים. שרותי רכש הם המפתח של אותם עסקים אל אפשרויות ייצור טובות וזולות בהרבה.

מה כוללים שרותי רכש מטעמנו?

בקובלט סחר בע"מ אנו מאמינים כי המטרה של שרותי רכש היא לאפשר לך לייעל את העסק שלך ולפתוח בפנייך אפשרויות מבלי לדרוש ממך להתעסק בדברים שלא מעניינים אותך. למעשה, אנו נדאג לכל התקשורת והפעילות העסקית. אנחנו נדאג לכל פרט החל מאיתור מפעלים ויצרנים, דרך ניהול המשא ומתן ואפילו בזמן הייצור השוטף. בעזרת אנשים הנמצאים במקום ורשת של קשרים עסקיים וחברתיים בטורקיה אנחנו נטפל בפן הייצור בכדי לאפשר לך להמשיך למכור ולספק שירות.
שירותים מסוג זה יאפשרו לך להעלות את הרווחיות של העסק שלך מבלי שהדבר ידרוש ממך השקעה של זמן. במסגרת השירותים ישנה גם בקרת איכות וניהול תהליך היבוא, כך שרמת המעורבות שלך תהיה אפסית ולך יישאר רק לקטוף את הפירות. הקשרים שלנו בטורקיה מאפשרים לנו לבצע את תהליך היצור בצורה האידיאלית והזולה ביותר.

להוזיל ולייעל את ההתקשורת עם טורקיה

רוב החברות שזקוקות ליבא סחורות או שרותים מטורקיה, נאלצות להחזיק לפחות אדם אחד שינהל את הנושא, בחלק מהמקרים בעל החברה / מנהל החברה עושה את זה בעצמם.
התקשורת עם היצרנים / ספקי השרותים לא תמיד קלה, בד"כ הם אינם יודעים טורקית וגרוע מכך, פערי המנטליות יוצרים אי הבנות שיכולות לגרום לנזקים כבדים ליבואן.

הטורקים לא נוהגים לדבר בצורה ישירה, הם לא כל כך מכירים את המילה "לא" ומטרתם היא "לספק" את דרישות הלקוח בכל מחיר, גם כשאין באפשרותם לעשות זאת.
חלק מיבואנים הבינו את הפערים שהשפה והמנטליות יוצרים וניסו לשכור עולים מטורקיה, שיש בידם את השפה ואת המנטליות, גם פתרון זה מלווה בבעיות רבות, לא כל מי שיודע טורקית נולד להיות יבואן, או סוחר.

בשורה התחתונה, אנו מציעים דרך יעילה לנהל לכם את תהליך הרכש ולפנות אתכם, לעשות את מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב – לנהל, למכור ולבצע עבודות עבור הלקוחות שלכם בארץ. "משרד רכש" או "שרותי רכש" הם פתרון אולטימטיבי לחברה המעוניינת, לייעל, להוזיל ולמנוע ככל שניתן טעויות בתקשורת עם טורקיה.

בהסכם ההתקשרות עמנו, אנו נדע לספק לכם את השרותים הבאים:

  • איתור ספקים ויצרנים בטורקיה
  • ניהול משא ומתן
  • ניהול תהליך היבוא
  • ביקור במפעלים, צילומם ובדיקת התאמתם יחד אתכם לצרכים שלכם.
  • הקמת קווי ייצור
  • ניהול היצור
  • בקרת איכות
  • ליווי למפעלים, ספקים, תערוכות ועוד…

איך מתחילים?

ובכן, ראשית יש להבין כי שרותי רכש אינם מתאימים לכל בית עסק ולכן השלב הראשון הוא ליצור עמנו קשר טלפוני בכדי שנוכל להבין, ביחד, האם ייצור בטורקיה הוא הפתרון הטוב ביותר בשבילך. במידה וכן זה יהיה צעד אחד לכיוון חיסכון וייעול מאסיבי של העסק שלך.
הפריסה שלנו בטורקיה נותנת יתרונות לוגיסטיים משמעותיים לצד מתן מגוון אלטרנטיבות גם ביבוא וגם ביצוא. כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו כעת – ואנו נלווה אותך בתהליך קבלת ההחלטות.