יבוא מטורקיה 2021-01-26T09:10:19+00:00

יבוא מטורקיה

בתהליך היבוא מטורקיה בחירת הספק הנכון הוא גורם מכריע בהצלחה או כישלון של העסק שלך. מחיר המוצר, איכות המוצר, אמינות הספק, מהירות היצור והאספקה קריטיים להצלחת השיווק בארץ.

קובלט סחר בע"מ היא סוכנות לייצוג ואיתור יצרנים / יצואנים בטורקיה, באפשרותך לקבל את השרותים הבאים:

  • איתור יצרנים בטורקיה
  • סיוע במשא ומתן בטורקית
  • ליווי וסיור במפעל בטורקיה או בתערוכות בטורקיה
  • סיוע בתחום הלוגיסטיקה ועמילות המכס בטורקיה

בעולם של היום הכלכלה סובבת סביב יבוא ויצוא, ייצור מוצרים בחול ומכירתם בארץ הינו עסק משתלם ביותר, אך בחירת נקודת הייצור הינה קריטית בכדי להצליח. ליבוא מטורקיה ישנם יתרונות רבים וחלקם נוגעים לישראל באופן ספציפי. הקרבה של טורקיה לישראל והסכם הסחר החופשי בין ישראל לטורקיה הופכים אותה לאפשרות הטובה ביותר, ברוב המקרים, למקור יבוא. בנוסף לכך, המגוון הרחב של המוצרים והיצרנים בטורקיה פותחים מגוון דלתות בפני איש העסקים הישראלי. עלות הייצור בטורקיה הינה זולה וניתן לייצר שם באיכות גבוהה.

דגל טורקיה וישראל

יתרונות היבוא מטורקיה

  • קרבתה הגאוגרפית לישראל
  • עלות יצור נמוכות יחסית ביחס לאיכות המוצר
  • הסכם סחר חופשי ישראל טורקיה (לקריאת ההסכם)
  • מגוון רחב של מוצרים ויצרנים

יבוא מטורקיה בעזרת קובלט סחר בע"מ

הקושי העיקרי בעת תהליכי יבוא מטורקיה אינו שונה באופן מהותי מהקושי שביבוא ממדינות אחרות, והוא כמובן חוסר הקשרים המקומיים. כאשר מחפשים לייבא מוצר קיים מטורקיה יש להגיע אל הספקים הנכונים, לדאוג לתובלה ראויה ולהסתדר עם רשויות המכס הטורקיות. בעזרת הקשרים העמוקים של חברת קובלט סחר בע"מ לצד נציגים היושבים בטורקיה ומהווים אנשי קשר, ניתן לגשר על הפער התרבותי והגיאוגרפי ולייצר מערכת יחסים פרודוקטיבית ומתמשכת.
קובלט סחר מציעה עזרה בכל הנוגע לקשרים בין טורקיה וישראל והדבר יכול לכלול איתור יצרנים מתאימים בטורקיה, סיוע בעת המשא ומתן תוך גישור על פערי השפה, כניסה, ליווי וסיור במפעלים בטורקיה ובתערוכות מקצועיות, סיוע בפן הלוגיסטי של היבוא, תיווך בינך לבין רשויות המכס והמס בטורקיה וכל שירות אחר אשר יוכל לסייע לך ולפעולה השוטפת של העסק שלך.

למה קובלט סחר בע"מ

קובלט סחר בע"מ הינה חברה מבוססת ומקצועית אשר יצרה לעצמה רשת קשרים הדוקה עם גורמי מפתח בטורקיה והיא מסוגלת לספק את ההתקשרות עם האישים המתאימים ביותר לעסק שלך. אנו מסייעים למספר של רב עסקאות חד פעמיות ועסקים שוטפים בין ישראל וטורקיה.
במידה ואתם שוקלים ברצינות יבוא מטורקיה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים באתר – ואנו נספק לכם את כל המידע לו תזדקקו. יבוא מטורקיה בדרך החכמה מתחיל בשיחת טלפון שלך אלינו.