בין לקוחותינו

קובלט סחר בע"מ פועלת לסייע ליבואנים ויצואנים ישראלים בייעוץ ובילווי עסקאות יבוא מטורקיה ויצוא לטורקיה. אנו מעניקים שרות מקצועי כגורם מוביל בסחר עם טורקיה, תוך הקפדה על מקצועיות, יעלות, איכות, עמידה בלוח זמנים ואמינות. ופועלים במסגרת של שלושה סניפים: ישראל, טורקיה-איסטנבול, טורקיה-איזמיר.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא מגוון חברות מתחומי ההיטק, המזון, התעשייה ועוד.

לפרטים נוספים אנא צרו איתנו קשר

אפא ראקי – Efe Raki

היוזמה של EFE RAKI לייצור ערק החלה ב-2002 בעקבות ביטול המונופול הממשלתי על ייצור ומכירה של משקה אלכוהולי מזוקק.

 

בתחילה יוצרו 5 מליון ליטרים של ערק, אך כדי לענות לדרישות השוק הגדילה EFE RAKI את הייצור ל-10 מליון ליטרים של ערק.

למיצוב הנכון, שכלל שיווק והגדרת אסטרטגיות קידום, היה תפקיד חשוב בהצלחה של הערק ובהערכת הלקוחות. איכותו של הערק החדש תאם את טעמם של הצרכנים ויצר צרכנים נאמנים למרות מבנה השוק. להגיע לצרכנים עם טעם מיוחד כולל אסטרטגיה שיווקית עתידית.

החידושים של ערק זה הינם ייחודיים ובטוחים בהתייחס לצרכנים, ולמרות שהמתחרים ניסוי לחקותו, הינו ייחודי. בעקבות התוצאות הטרגיות שנחשפו על ידי שערוריות בארצנו, יצרני הערק אפה ראקי הנהיגו חידושים בתחום האבטחה של הבקבוק. אפה ראקי פיתוח מכסה לבקבוק בצורת כדור שאינו ניתן לזיוף, תודות לשיטה בטיחותית שפותחה על ידי החברה. הסרט האדום המופיע לאחר פתיחת הבקבוק, אינו נעלם כאשר סוגרים את הבקבוק והוא מהווה מצעי ביטחון נוסף. בנוסף, מודפס בלייזר קוד הייצור ותווית עם הולוגרמה כלולה בין יתר אמצעי הבטיחות. אפליקציות כאלה כמה חשובה ליצרן הבטיחות של הצרכנים.

בשוק הערק ננקטו רק מכירות ולא השתמשו באמצעים שיווקיים במשך שנים. אפה ראקי הובילו חזון חדשני.

אפה ראקי היא מהחברות המובילות בטורקיה בתחום הערק.

הסגה – Hasega

חברה לעסקים זרים בערבון מוגבל פועלת בתחום שירותי היבוא והיצוא ללקוחותיה בתחום המזון. מטרתנו לספק שירות ברמה גבוהה ללקוחותינו, לשים מוצרים בעלי איכות גבוהה לשירות

ללקוחותינו לשביעות רצונם המלאה. יש לנו עובדים מנוסים ויכולות טכנולוגיות מתוחכמות במטרה לספק ולהרחיב את מעמדנו בשוק המזון. אנו עוקבים בחברתנו אחר החידושים האחרונים בתחום המזון, על מנת לספק ללקוחותינו את המיטב בתחום המזון. אנו מתחזקים בתוך המדינה ובמדינות העולם.

שיש אלימוגלו – Alimoglu Marbel

איכות בלעדית של אבן טבעית מאז 1940.

שיש אלימוגלו הפך סימן מסחרי בעל שם עולמי בתחום השיש.

עסק השיש של עלימוגלו התחיל לפני 75 שנה בבית מלאכה קטן ליצור מוזיאקה משיש. כיום החברה ממשיכה את פעילותה במחצבות במקומות שונים בטורקיה ומשלבת ציוד באפיון..כמו גם שימוש בחציבה מתקדמת ובטכנולוגיות עיבוד האבן הטבעית.

השיש של עלימוגלו מופק מאבן סיד מיוחדת ומאבנים טבעיות, שהן מתנה יקרה של הטבע, מהלב של הטבע, ומעבדת אותן לגדלים בסטנדרט בינלאומי ובפרויקט מיוחד המבוסס על גדלים על ידי צוות מומחה בציוד מודרני. החברה מציעה מוצרים, הרשומים באיכותם, לכל המדינות בעולם, במיוחד לארה"ב, אירופה ולמדינות המזרח הרחוק. בהתאם למגמות הנוכחיות במבנה קואופרטיבי תחת הנהגתו של מר איברהים אלימוגלו, אשר גאה בתרומתה של חברתו לכלכלה הטורקית והיופי שהוא מציע לאנשים בכל העולם והוא ממשיך להוביל קדימה את החברה בארגון ובאווירה ידידותית כולל אחריות חברתית.

סביון דיאגנוסטיקה בע"מ – Savyon Diagnostics

סביון אבחון מחלות, חברה ישראלית בתחום הביוטכנולוגיה

מפתחת, מייצרת ומשווקת ערכות לאבחון מחלות ושיטות למעקב אחר מחלות

סביון היא חלק מקבוצת Gamida For Life  שבסיסה בהולנד ועוסקות בתחום  השמירה על זיהומיות וגנטיות, במשך למעלה משלושים שנה באמצעות סוכנים בכל רחבי העולם.

הבריאות ובשיקומה, הקשורה בפעילות ברחבי העולם.

קו היצור של סביון אבחונים ניתן לסיווג בהתאם לאזורי אבחון המחלה.

  • מחלות המועברות במגע מיני
  • דלקות בדרכי הנשימה
  • מחלות במערת העיכול
  • מיון מחלות גנטיות
  • דלקות בדרכי השתן
  • רפואת נשים

הבדיקות של סביון אבחונים מבוססות על חיסונים שונים וטכניקות של ביולוגיה מולקולרית

(Micro Arrays, ELISA, MIF, IPA, Lateral Flow etc.)

וגם מחזיקה פטנטים רבים הקשורים למוצרים אלו. בבעלות החברה, ידע מקצועי של ייצור איכותי של ליבה ביולוגית כולל: חומר המייצר נוגדנים, נוגדנים וחומצת גרעין באמצעות טכנולוגיה חדישה לייצור המוצרים בסטנדרטים גבוהים שהמעבדות והמחקר הפכו תלויים בהם.

אר.טי. – RT

RT הנה חברה ישראלית שעוסקת בתחום הביטחוני.

RT מפתחת ומייצרת של כדורים פורחים ממשפחת SKY STAR לשימוש מודיעיני, פיקוח, איסוף מידע וקומוניקציה..

RT מספקת מערכות עצמאיות, רב תכליתיות, מועברות בקלות, מתוכננות וחסכוניות ומכילות תחנת בקרה ניידת, בקומת הקרקע מודול מערכת, רצועה, קל יותר מאשר פלטפורמה באוויר הפתוח, מטען פלטפורמה יציב וחיישן מתוחכם מתאים. מערכת הסקיי סטאר נוחה לתפעול, מתפרסת במהירות ומותאמת אישית למגוון רחב של תנאי ההפעלה ברחבי העולם למשימות צבאיות ואזרחיות שונות.

המערכת פרוסה במדינות: ישראל, אפגניסטאן, מקסיקו, תאילנד, קנדה, אפריקה ורוסיה

תמרים

תמר מג'הול, תוצרת חקלאית ישראלית המיוצאת ומשווקת בכל רחבי העולם.

חברתנו מייצגת חברות ישראליות בטורקיה.

אונלו חקלאות – Unlu Agriculture